Klassenlijsten zoals verzameld door Willem Reijnders
Namen met * zijn later ter correctie toegevoegd 7-1-2010
1945-1946
Studentenlijst september 1945-1946
Totaal 52
Voorbereidende klas Klas 1 Klas 2 Klas 3 Klas 4
Beets Bannenberg Annink Davina Breshamer
Bode Bolk P. koolen Delleart J. Mensink
Doensen Claessens van Lieshout Dudink van de Zande
Gerrits Esser Lotgerink Eggen
Houben Eyck Mizée Ellenbroek
Krake van Hoorn IJzereef Fr. Koolen
G. Verbrugge Kees Langkamp Marcus
Willems Kusters Mordant
Mertens van Vianen
de Smit
Soeren
Wintermans
Wouterse
Klas 5 Klas 6
Dolmans Hardeman
van Gangelt Loo
Jansen Luyten
van Kallen Fr. Mensink
Kouwenberg Plompey
B. Verbrugge van de Poel
Jan Zwartkruis
1946-1947
Studentenlijst september 1946-1947
Totaal 65
Voorbereidende klas Klas 1 Klas 2 Klas 3 Klas 4
van de Berg Beets Bannenberg Annink Delleart
Haarmans Bode Bock P. Koolen Dudink
Lambriex Boll Claessens Koot Eggen
Lenders van Dael Esser Langkamp Ellenbroek
Muller van Dorst van Hoorn van Lieshout Fr. Koolen
Wolfs Gerrits Kees Lotgerink Mordant
Houben Kusters Marcus van Vianen
Kunne Moolenaar Mizée
van der Loo de Smit IJzereef
H. Mensink Soeren
Mertens Wintermans
Meulenbeld Wouterse
Mientjes
Neijnens
Reijnders
G. Verbrugge
van de Vorst
van Zanten
Klas 5 Klas 6
Breshamer Bosschermüller
Dolmans van Gangelt
Hunink Hardemans
J. Mensink Jansen
van de Zande W. der Kallen
Kouwenberg
Fr. Mensink
B. Verbrugge
1947-1948
Studentenlijst september 1947-1948
Totaal 68
Voorbereidende klas Klas 1 Klas 2 Klas 3 Klas 4
Nol v/d Berg Jos Boots Bob Beets Jan Bannenberg Ben Annink
Ko Kotkamp Piet Haarmans Gerard Bode Wim Cartens Jos Eggen
Wim Smets Anton Lenders Martien van Daal Willy Claessens Gerard Ellenbroek
Jean Smitsmans Willy Muller Albert van Dorst Alex Esser Arie Koot
Martien Tacken Frans den Ouden Antoon Gerrits Gerard Kees Anton Langkamp
Anton Verver Gerard Verbrugge Leo van Hoorn Piet Koolen Gerard Lotgerink
Huub Houben Leo Kusters Martien Marcus
Jos Huyben Piet Souren Joop Moolenaar
Vincent v/d Loo Jef Wintermans Ton van 't Waldeveen
Huub Loozen Gerard IJzereef
Pol Mertens
Jan Meulenbelt
Gerard Mientjes
Harrie Neynens
Lou Reijnders
Pierre Salmans
Willy v/d Vorst
Ko Wouterse
van Zanten
Klas 5 Klas 6 Noviciaat St. Gerlach
John Dellaert Theo Hunink Herman Bosschemüller
Wim Dudink Jan Mensink Cor Haldeman
Frans Koolen Johan v/d Zande Stef Janson
Jean Mordant Wim van der Kallen
Herman Steenbergen Harrie Kouwenberg
Antoon van Vianen Freek Mensink
Frans Peters
Jan van Gangelt
Ben Verbrugge jr
1948-1949
Studentenlijst september 1948-1949
Totaal 75
Voorbereidende klas Klas 1 Klas 2 Klas 3 Klas 4
van Berkel, Johan Debaets, Edo Dormans Bannenberg, Jan Cartens, Wim
Bremers, Johan v.den Berg, Nol van Dorst, Albert Dabekhousen, Mathieu Claessens, WilIy
Custers, Harry Delnoy, Paul van Duren, Jos Gerrits, Antoon Esser, Alex
Diederen, Jan Gijsberts, Ino Haarmans, Piet van Hoorn, Leo Hermans, Wim
Eggen, Willy van Kempen, Gerard Huyben, Jos Neynens, Harrie Koolen, Piet
Gielen, Pierre Körner, Antoon Jansen, Jan de Rie, Kees Kusters, Leo
Haarmans, Alfred Reijdt, Frits v.d.Loo, Vincent van Rooy, Langkamp, Antoon
Huynen, Johan Scheepers, Antoon Loozen, Huub Vos, Antoon v.Lieshout, Frans
Smitsmans, Jean Muller, Willy Wouterse, Ko Souren, Piet
Tacken, Martien den Ouden, Frans Wintermans, Jef
Verbrugge, Gerard, Ramaekers, Jos
Verver, Antoon Reijnders, Lou
Weiss, Gerard Vermue, Martien
Wijnker, Cor Salmans, Pierre
Tieman, Clemens
Klas 5 Klas 6 Klas L.R.
Annink, Ben Dellaert, John Finders, Jo
Brummelhuis, Antoon Koolen, Frans Kees, Gerard
Eggen, Jos Mordant, Jean Molenaar, Johan
Ellenbroek, Gerard Steenbergen, Herman Grootjans, Lambert
Koot, Arie van Vianen, Antoon v. d. Meer
Lotgerink, Gerard
Marcus, Martien
v.'t Waldeveen, Antoon
IJzereef, Harrie
1949-1950
Studentenlijst september 1949-1950
Totaal 97
Voorbereidende klas Klas 1 Klas 2 Klas 3 Klas 4
Boers, Johan v.den Berg, Leo Bindels, Jef van Dorst, Albert Bannenberg, Jan
Bremers, Jozef Boonman, Piet Bovens, Lambert van Duren, Jos Gerrits, Antoon
Drissen, Jac. Bremers, Johan Delnoy, Paul Haarmans, Piet Hermans, Wim
Gijzen, Donny Cortius, Jac den Ouden, Frans Jansen, Jan de Rie, Kees
Kessels, Vincent Custers, Harry Gijsberts, Ino v.d.Loo, Vincent Terken, Jac
Kleuskens, Piet Diederen, Jan Ramakers, Jos Loozen, Huub Vos, Antoon
Kruis, Theo Eggen, Willy Scheepers, Antoon Neijnens, Harrie Woiterse, Ko
v.d.Hunckhof, Michel Gelauff, George Sprenger, Eddie Salmans, Pierre
Peters, Jan Gielen, Pierre Körner, Anton Verburg, Kees
v.d.Poel, Frans Gieskens, Eggie Quaedvlieg, Jan Vermuë, Martien
Reiss, Hans Babets, Martien Tacken, Martien Vernooy, Theo
Verreij, Koos Hartmans, Martien Tiemans, Clemens
Hoeben, Willy Verbrugge, Gerard
Huynen, Johan Verver, Antoon
Jansen, Leo Wijnker, Cor
van Kempen, Gerard Weiss, Gerard
Kierkels, Huub
Magermans, Jef
Moonen, Piet
Moonen, Leo
van Moorsel, Jene
v.d.Oever, Gerrie
v.d.Poel, Eugene
Bergan, Hans
Schoenmakers, Hein
Schoenmakers, Pierre
Schmets, Hathieu
Simonis, Frans
Tillemans, Jac
Toonen, Martien
Werten, Karel
Willemsen, Henny
v.d.Zwaan, Hans
Klas 5 Klas 6
Cartens, Wim Annink, Ben
Claessens, Willy Brummelhuis, Antoon
Dabekaousen, Mathieu Eggen, Jos
Kees, Gerard Ellenbroek, Gerard
Koolen, Piet Koot, Arie
Langkamp, Antoon Lotgerink, Gerard
van Lieshout, Frans van 't Waldeveen, Antoon
Finders, Jos IJzereef, Harrie
Grootjans, Lambert
Souren, Piet
1950-1951 Reconstructie van 50-51 door Jo Hoen
Studentenlijst september 1950-1951 Zie hier rechts de reconstructie van J Hoen >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1950-1951
Totaal 94 Studentenlijst september 1950-1951
Voorbereidende klas Klas 1a Klas 2 Klas 3 Klas 4 Totaal 95
Voorbereidende klas Klas 1a Klas 1b Klas 2 Klas 3
Boers B. van de Berg Bovens P. van de Berg Bannenberg Martin Albertz Auke van Balen Jack Bennis J. Bergan P. Delnoy
Boonman J. Bergan delnoy van Dorst Ph. Bergan Gerard van de Beuken Leo van de Berg Floris Bohan Jan Diederen Ino Gijsberts
Bremer Bremers Gijsberts van Duren Gerrits F. Gielen J. Bours Piet Boonman George Gelauff Jan Janssen
Drissen Corsius Körner van Gemert Hermans Hennie Gieskes Anton Bredie Jaap Buren Pierre Gielen A. Körner
Gijsen Custers den Ouden Haarmans de Rie P. Hermkens D. Gijsen E. Gieskes Mathieu Habets Frans den Ouden
Kessels Diederen Quaedvlieg H. Janssen Tacken J. van de Kop Jozef Hoen Leon Janssen Willy Houben Jan Quaedvlieg
Kleuskens W. Eggen Ramackers J. Jansen Vos A. van Lieshout Johnnie Kempeneers V. Kessels Gerard van Kempen J. Ramackers
Kruis Gelauff Sprengen van der Loo Wouterse Paul van der Loo Piet Kleuskens Ben Kuhlmann Jef Magermans Eddy Sprenger
Moonen Gielen Tacken Loozen M. Maas Th. Kruis P. Moonen Gerard van den Oever C. Wijnker
van de Munckhof Gieskes Verver H. Veijnens J. Viks J. Leenen M. van de Munckhof E. van de Poel
Peters Habets G. Weiss Salmans Ben van Nunen Adrien van Moorsel Piet van Rengs M. Tacken
F. van de Poel Hartmans Wijnker Verburg Jos Paspont J. Peeters Jack Tillemans A. Verver
Schoenmakers Houben Vermuë W. Pluijmackers Henk de Roo H. Weiss Hans van der Zwaan
Tillemans Huijnen Vernooy Hennie Polman P. Schoenmackers Karel Werten
Verreij L. Janssen Kees Raas
H. Weiss van Kempen A. Remijn
Kierkels J. Schoonenberg
Magermans Wim Theloosen
van Moorsel Piet Weijs
van de Oever Klas 4 Klas 5 Klas 6
E. van de Poel L. van de Berg J. Bannenberg Wim Cartens
Scheepers Albert van Dorst Ph. Bergan A. Esser
Schmets J. van Duren A. Gerrits Piet Koolen
Toonen A. van Gemert J. Tacken A. Langkamp
Werten Piet Haarmans A. Vos F rans van Lieshout
van der Zwaan Vincent van der Loo J. Wouterse Piet Souren
H. Loozen W. Claessens
H. Veijnens Mathieu Dabekausen
Klas 5 Klas 6 LR K. Verburg
Martin Vermuë
Cartens(zat al in klas 6) Annink Kees Theo Vernooy
Esser Brummelhuis Dabekousen J. Zenderink
Koolen J. Eggen Grootjans
Langkamp Ellenbroek
van Lieshout Koot
Souren Lotgerink
van 't Walderveen
IJzereef
1951-1952 onbetrouwbaar overzicht André van Kempen zat bv in de 1ste klas
Studentenlijst september 1951-1952
Totaal 96
Voorbereidende klas Klas 1a Klas 1b Klas 2 Klas 3
M. Albertz A. van Balen J. Bennis J. Bergan P. Delnoy
G. van de Beuken L. van de Berg Fl. Bohan J. Diederen I. Gijsberts
F. Gielen J. Bours P. Boorman G. Gelauff J. Janssen
H. Gieskes A. Bredie J. Buren P. Gielen A. Körner
P. Hermkens D. Gijsen E. Gieskes M. Habets F. den Ouden
J. van de Kop Jozef Hoen L. Janssen W. Houben J. Quaedvlieg
A. van Lieshout J. Kempeneers V. Kessels G. van Kempen J. Ramackers
P. van der Loo P. Kleuskens B. Kuhlmann J. Magermans E. Sprenger
M. Maas Th. Kruis P. Moonen G. van den Oever C. Wijnker
J. Viks J. Leenen M. van de Munckhof E. van de Poel
B. van Nunen A. van Moorsel P. van Rengs M. Tacken
J. Paspont J. Peeters J. Tillemans A. Verver
W. Pluijmackers H. de Roo H. Weiss H. van der Zwaan
H. Polman P. Schoenmackers K. Warten
K. Raas
A. Remijn
J. Schoonenberg
W. Theloosen
P. Weijs
Klas 4 Klas 5 Klas 6
L. van de Berg J. Bannenberg W. Cartens(was al op noviciaat)
A. van Dorst Ph. Bergan A. Esser
J. van Duren A. Gerrits P. Koolen
A. van Gemert J. Tacken A. Langkamp
P. Haarmans A. Vos F. van Lieshout
V. van der Loo J. Wouterse P. Souren
H. Loozen W. Claessens
H. Veijnens M. Dabekousen
K. Verburg
M. Vermuë
Th. Vernooy
J. Zenderink
1952-1953
Studentenlijst september 1952-1953
Totaal 88
Voorbereidende klas Klas 1 Klas 2 Klas 3 Klas 4
Bakkum L. Aarts, P. van Balen, A. v.d.Berg, L. Diederen, J.
v.d.Beuken, Ger. Hablous, A. van Balen, P. Gielen, P. Gelauff, G.
Curfs, G. Dielis, Fr. v.d.Beuken, G. Hoen, J Habets, M.
Damen, W. Jansen, Theo Bohan, Fl. Hoeben, W. v. Magermans, J.
Geres, Al Jansen, W. Boonman, P. Kempen, G . v.d.Oever, G.
Hoogers, J. Kappen, Ch. Bredie, A. van Moorsel, A. den Ouden, F.
van Kempen, W. Kok, S. Buren, J. Puts. E. Sprenger, Ed.
de Kok, Arn. Koolen, H. Gijsen, D. de Roo, Henk v.d.Zwaan, H.
Lamsfus, A. v.d.Kop, J. van Halderen, P. Werten, Karel Gijsberts, I.
Tames, J. van der Loo, P. Jansen, L.
Timmermans, L. Maas, G. van Kempen, A.
Vliegen, M. Nibbelke, A. Kempeneers, J.
Ibes, W. Okhuijsen, G. Kleuskens, P.
van Pol, J. v.d.Munckhof, H.
Theloosen, W. Raas, K.
van de Veld, L. Remijn, A.
Engeln, H. * van Rengs, P.
Gieskes, H. v.d.Werd, H.
Halmans, W. Weys, P.
Jansen, G.
Kolen, G.
v.d.Rop, T.
van Lieshout, A.
Linnaerts, L.
Noordermeer M.
Paspont, J.
v.d.Pol, B.
Polmans, H.
Roufs, J
Tonen, A.
Verheggen, P.
Klas 5 Retorica
van Dorst, A.
Haarmans, P.
v.d.Loo, V.
Neijnens, H.
Vermuë, M.
Vernooy, Th.
Weerts, B.
1953-1954
Studentenlijst september 1953 (vlgs. Kroniek II):
Totaal 84
V.K.:
de Boer, G. Kropman, A.
Geres, A. v.d.Meer, B.
Banselman, K. Nuaten, K.
van Houten, W. Orbons, K.
van Kempen, H. Veugelers, Th.
Klas 1:
v.d.Beuken, G. Hoogers, J. Polman, J.
Bovy, W. Ibes, W. Tames, J.
Damen, W. v.Kempen, W. Verheggen, P.
Eppink, H. de Kok, A. Vliegen, M.
Gartz, M. v.d.Kop, T. Vos, Th.
Gelauff, P. Hesman, L. Willemsen, J.
Habets, J. Pahlplatz, T. v.d.Zwaan, G.
Klas 2:
v.d.Beuken, G. Kok, S. Polman, H.
Dielis, Fr. v.d.Kop, J. Remijn, A.
Engeln, H. * Linnartz, L. van Rengs, P.
Gieskes, H. v.d.Loo, P. Roufs, J.
Hablous, A. Nibbelke, A. Theloosen, W.
Jansen, G. Noordermeer, M. Tonen, A.
Jansen, Th. Okhuijzen, G. v.d.Veld, L.
Janssen, W. Paspont, J. Weijs, P.
Kappen, Ch. van Pol, J. v.d.Pol, B.
Klas 3:
van Balen, A. Buren, J. Kempeneers, J.
van Balen, P. Janssen, L. Kleuskens, P.
Boonman, P. Kaandorp, P. v.d.Munckhof, M.
Bredie, A. van Kempen, A. v.d.Werd, IH.
Klas 4:
v.d.Berg, L. van Kempen, G.
Gelauff, G. van Moorsel, A.
Hoen, J. de Roo, H.
Hoeben, W. v.d. Zwaan, JH.
Klas 5:
van Buren, A.
Diederen, J.
Gijsberts, I
Habets, M
M. Hagermans, J
J. v.d.Oever, G.
1954-1955
Studentenlijst september 1954 (vlgs.Kroniek II):
Totaal 98 
Voorbereiding: Klas 1: Klas 2: Klas 3:
Appelman, J. Bakker, H. v.d.Beuken, G. van Balen, P.
Baak, H de Boer, G. Bovy, W. v. d. Beuken G.
Cuijpers, J. Boonman, L. Damen, W. Buren, J.
Diele, EI. Brouns, H. Dielis, Fr. Engeln, H. *
v.d.Goor, P. v.Deursen, J. Eppink, H. Gieskes, H.
Hooiveld, J. Gartz, M. Habets, J. Hablous A.
Kaldenhoven, J. Gelauff, P. Jansen, G. Janssen, W.
Kappen, A. Geres, A. Jansen, Th. Kappen Ch.
Knook, J. Gootjes, Th. v.Kempen, W. Kempeneers J.
Peerboom, J. Hanselman, K. v.d.Kop, Th. Kok, S.
Popma, G. Hoogers, J. Mesman, L. Linnartz L.
Quaedvlieg, P. v.Houten, W. Noordermeer, M. Nibbelke A.
v.Schagen, S. Ibes, W. Pahlplatz, Th. Okhuijzen G.
Smits, H. Kappen, H. Polman, Sj. Polman, H.
Soons, J. Lotgerink, B. Tames, J. Remijn, A.
Tames, B. v.d. Meer, B. Tonen, A. v. Rengs, P.
Thehu, bl. Nijsten, K. Verheggen, P. Thelossen W.
Wassenaar, A. v.Poppel, P. Vliegen, M Weijs, P.
Wiecherink, M Raaymakers, L. Willemsen, J.
Vos, Th.
Wolters, Th.
Nijsten, R.
Klas 4: Klas 5 Klas 6:
Arns, H. v. d. Berg, L. van Buren, A.
van Balen, A. Gelauff, G. Diederen, J.
Boonman, P. Hoen, J. Gijsberts, I.
Bredie, A. Hoeben, W. Habets, M.
Janssen, L. van Kempen, G. Magermans, J.
van Kempen, A. van Moorsel, Jène
Kleuskens, P. de Roo, H.
v. d. Zwaan, H.
1955-1956
Studenlijsten, september 1955 (vlgs. Kroniek II):
Totaal 99 
V.K1.: Klas la: Klas lb:
Geerding, Rene Appelman, Ko Baak, Hanny
Gorissen, Bert Bakker Harry Berkwilder, Frans
Heijnen, Hunb Beijnsberger, Ben Boonman Lou
Huyds, Bertie Braakman, Piet Cuijpers Jan
Persoon, Jan Diele, Henk van Gils, Marinus
Strovens, L. v.d.Goor, Piet Gootjes, Theo
Swinkels, Jan de Heer, Pieter Hooiveld, Jan
van Houten, Wil Jansink, Gerard
Kaldenhoven, Joop Kappen, Anton
Kappen, Herman Kragten, Gerard
Knook, Jacob Peerboom, Jan
Nijsten, Rinus Quaedvlieg, Frank
Popma, Guus Smits, Hans
van Schagen, Siem Tas, Johan
Smits, Huub de Vries, Bennie
Tames, Ben
Thehu, Matti
v. Vroonhoven, Frans
Wassenaar, Arie
Wiecherink, Martin
Klas 2 (v.v. ) Kl as 2: Klas 3.
Habets, Jan Adams, Jac Bovy, Wim
Hanaselman, K de Boer, Gerard Damen, Wim
Hoogers, Jac Brouns, Huub Dielis, Frans
Ibes, Wim van Deursen, Jos Eppink, Hans
Lotgerink, Ben Gartz, Max Jansen, Georg
v.d.Meer, Bert Gelauff, Peter Jansen, Theo
Nijsten, Kees Geres, Al Noordermeer, Martin
van Poppel, Piet Pahlplatz, Tonnie
Wolters, Theo Polman, Jac
Vos, Theo Vliegen, Math.
Tonen, Antoon
Willemsen, Jan
Klas 4: Klas 5: Klas 6:
v.Balen, Piet Boonman, Piet van den Berg, Leo
v.d.Beuken, Gerard Bredie, Antoon Gelauff, George
Buren, Jaap van Kempen Andre Hoen, Jozef
Engeln, Hans * Kleuskens, Piet Hoeben, Willy
Gieskes, Henny v. Kempen, Gerard
Hablous, Arie v. Moorsel, Jene
Jansen, Wim de Roo, Henk
Kappen, Charles
Kok, Siem
Linnartz, Loek
Nibbelke, Albert
Okhuijsen, Gijs
Polman, Harry
Remijn, Albrecht
van Rengs, Piet
Theloosen, Wim
Weijs, Piet
Studentenlijst schooljaar 1956-57 (vlgs. Kroniek II):
Totaal 96 
V.K1.: Klas 1: (Klas 2: v.v.) Klas 2:
v.d.Beuken, Alois Bielders, Harry Lafour, Franklin Appelman, Ko
Bollen, Lodewijk Braakman, Piet Nijsten, Rinus Baak, Hannie
van Deursen, Leo Derix, Jan Popma, Guus Bakker, Harrie
Hendriks, Frans Geerdink, Rene van Schagen, Siem Beynsberger, Ben
Maas, Toon van Gils, Marinus Tames, Ben Boonman, Lou
Nillesen, Piet Gootjes, Theo Thehu Mattie Brouns, Huub
v. Poeijer, Adri Gorissen, Bert v.Vroonhoven, Frans Cuypers, Jan
Viiegen, Jan Heiligers, Huub van Deursen, Jos.
Heijnen, Huub Diele, Henk
Janssen, Theo Gehlen, Piet
Jurgens, Hans de Heer, Piet
Kleuskens, Leo Hooiveld, Jan
Kragten, Gerard van Houten, Wil
van Meer, Kees Jansink, Gerard
NiJhuis, Gerard Kaldenhoven, Joop
Persoon, Jan Kappen, Herman
Reniers, Piet van Kempen, Wim
v.d. Rijt, Piet
Segeren, Willy
Smit, Yvo
Smits, Hans
Stravens, Louis
Surig, Chris
Swinkels, Hans
Tas, Johan
de Vries, Bennie
Wassenaar, Arie
Wiecherink, Martien
Klas 3: Klas 4: Klas 5: Klas 6:
Gelauff, Peter Bovy, Wim v.d.Beuken, Gerard Boonman, Piet
Hanselman, Kas Damen, Wim Janssen, Wim Kleuskens, Piet
Ibes, Wim Dielis, Frank Kok, Siem Meijer, Harrie
Lotgerink, Ben Eppink, Hans Okhuijsen, Gijs
v.d.Meer, Bert Hablous, Arie Theloosen, Wim van Kempen, Andre
van Poppel, Piet Jansen, Theo
Vos, Theo Koolen, Guus Engeln, Hans *
Wolters, Theo Noordermeer,Martien Gieskes, Henny
Pahlplatz, Tonny Linnartz, Loekie
Polman, Sjaak Remijn Albert
Tonen, Artoon van Rengs, Piet
Vliegen, Mathieu Weys, Piet
Willemsen, Jan
1957-1958
Studentenlijst september 1957 (vlgs. Kroniek II):
Totaal 109
Proefklas Klas 1: Klas 2: Klas 3:
Amory, J. v.d.Beuken, A. Baak, H. Bakker, H
Ars, J. Bielders, H. Gootjes Th. Boonman, L.
Baggen, J. Bollen, L Hooiveld, J. Brouns, H
Brassé, J. Derix, J. Janssen, Th. Cuypers, J.
Bressers, H. van Deursen, L. Kleuskens, L. Diele, H.
Cloin, F. Frijns, P. van Meer, K. Gehlen, P.
Damhuis, G. Geerdink, R. Nijhuis, A. de Heer, P.
Dekkers, J. van Gils, M Persoon, J. Jansink, G.
Farla, J. Gorissen, B. Popma, G Kaldenhoven, J.
Gootjes, A. Heiligers, H. van de Rijt, P. Kappen, H.
Graat, Th. Hendriks, F. van Schagen, S. van Kempen, W.
van Heerwaarden, P. van Horen, J. Smit, Y. Lafour, F.
Jager H. Jaminon, H. Smits, H. Nijsten, R.
Janssen, A. Jurgens, H. Stege, A. Tames, B.
Jungerius, F. van Kesteren, H. Surig, Chr. Thehu, M
Koch, J. Langenberg, J. Swinkels, H. van Vroonhoven, F.
Korten, P. van Leeuwen, J. Wassenaar, A.
v. d.Laak, G. Maes, T. Wiecherink, M
v.d.Logt, G. Nillesen, P.
Lommerse, G. van Poeyer, A.
Nijsten, J. van Schagen, A.
Ramaekers, L. Segeren, W
Smit, T. Silder, H.
Spreeuw, J. Verkley, G.
Strijbos, P. de Vos, J.
Thijssen, E. de Vries, B.
Verhaar, K.
Vinken, E.
Klas 4: Klas 5 alpha: Klas 5 Beta: Klas 5 Gamma: Klas 6 alpha: Bernadinus
Klas 6 gym a
Lotgerink, B. Bovy, W. Engeln, H. * Dielis F. Linnartz, L. André van Kempen*
van de Meer, B. Damen W. Vliegen, H Hablous, A . van Rengs, P.
van Poppel, P. Eppink, H. Jansen, Th. Weijs, P.
Vos, Th. Pahlplatz, Th. Koolen, G.
Willemsen, J. Polman, J. Noordermeer, H.
Tonen, A.
1958-1959
Studentenlijst september 1958-1959
Totaal 127
Voorbereidende klas Klas 1a Klas 1b Klas 2 Klas 3
B. Alink J. Amory H. Baggen A. van de Beuken H. Baak
M. Bouten j. Boers h. boonen H. Bielders H. Diele
Chr. Brinkhuizen J. Bosma P. Brassé H. Bressers P. de Heer
B. Caspari T. cloin G. Damhuis j. Derix J. Hooiveld
J. van Cranenbroek H. eussen P. Frijns L. van Deursen Th. Janssen
J. Curvers T. Graat B. Harms J. Farla Fr. Lafour
G. Geraedts P. van Heerwaarden Fr. Hendriks R. Geerdink K. van Meer
H. van Heeswijk H. Jager Fr. Jaminon M. van Gils A. Nijhuis
T. Heller P. Jansink J. Janssen B. Gorissen J. Persoon
H. Hoebée B. Jungerius p. Jungerius H. Heiligers P. van de Rijt
N. Huyben J. Koch P. Korten J. van Horen S. van Schagen
R. Janssen G. van der Laak J. Langenberg H. Jaminon Y, Smit
P. Jennekens Fr. Polman J. Nijsten H. Jurgens H. Smits
F. van Kempen L. Raemakers W. segeren H. van Kesteren Chr. Surig
H. Klinkers T. Smit J. Spreeuw L. Kleuskens B. Tames
H. Lahaye E. Thijssen K. Verhaar T. Maes M. Thehu
J. Lamerichs Fr. Tournier G. Verkley P. Nillesen
P. van de Meulengraaf J. de Vos J. de Wijs A. van Poeijer
J. van Neer F. Riesewijk
M. Palmen A. van Schagen
H. Saayer A. stege
N. Sandmann B. de Vries
L. Schreurs A. Wassenaar
M. van Schijndel
G. Specken
M. Steeghs
L. Thijssen
J. Ubbink
Th. Vos
Th. Willems
Fr. zichem
Klas 4 Klas 5 alpha St. Bernardinus Klas 6 alpha St. Bernardinus
H. Bakker W. Bovy W. Damen
l. Boonman T,.Pahlplatz H. Eppink
J. Cuypers S. Polman
P. Gehlen
G. Jansink Klas 5 beta St. Bernardinus
J. Kaldenhoven
W. van Kempen H. Engeln *
B. Lotgerink M. Vliegen
B. van der Meer
R. Nijsten
P. van Poppel
Th. Vos
Fr. van Schoonhoven
1959-1960
Studentenlijst september 1959-1960
Totaal 142
Voorbereidende klas Klas 1a Klas 1b Proefklas Klas 2
van Baalen, Hans Amory, J. Jennekend, P. van Baalen, Wim Baggen, H.
Boers, Sjef Boers, Jan Jungerius, P. v.der Bruggen, Frans Bosma, J.
Cremer, Rob Boonen, H. van Kempen, T. Dorren, Leo Brassé, P.
de Heer, Wim Bouten, H. Klinkers, H. Gerritsen, Antoon Dambuis, G.
Herberichs, Jan Braat, K. Lahaye, W. Harberink, Gerard Derix, J.
Hoebers, Piet Brinkhuizen, C. v.d. Meulengraaf, P. van Horen, Mattie Eussen, H.
Jaminon, Johan Caspari, B. van Neer, J. Jansen, Jan Graat, T.
van Kempen, Leo Claassen, A, Nijsten, J. Jungerius, Bertie Hendriks, Fr.
Klinkers, Joep Cloin, T. Palmen, H. Kötte, Herman Jager, H.
de Kroon, Han Curvers, J. Saayer, H. van Laake, Wim Jaminon, Fr.
Kruyen, Frans Frijns, P. Sandnmann, N. Mensink, Ben Koch, J.
Kuypers, Theo Geraedts, G. van Schijndel, M. Noordermeer, Nico Korten, P.
Lambregts, Jan Harms, B. Schreurs, L. van Oosterhout, Ton van de Laak, G.
Langendijk, Gerard van Heeswijk, H. Steeghs, J. Schabbink, Jos van Poeyer, A.
van de Meer, Ton van Heerwaarden, P. Thijssen, E. van Vlokhoven, Gerard Polman, Fr.
Prevoo, Huub Heller, T. Ubbink, W. Vonk, Tonny Ramaekers, L.
Scheen, Ben Hoebée, H. Vos, Th. Warnier, Pierre van Schagen, A.
Scholte, Johan Huyben, N. Willems, Th. Segeren, W.
Theunissen, Albert Jansink, P. Thijssen, L. Smit, Ton
Vielvoye, Sjaak Jansen, J. Zichem, Fr. Tournier, Fred
Wevers, Jan Verhaar, Kees
Verkley, G.
de Vos, Joep
Klas 3 Klas 4 Klas 5-alpha Klas 5-gamma Klas 6
van den Beuken, A. Hooiveld, Jan Boonman, L. Bakker, H. Bovy, W.
Bielders, H. Janssen, Th. Jansink, G. Cuypers, Jan Pahlplatz, T.
Bressers, H. Lafour, Franklin van Kempen, W. Gehlen, P.
van Deursen, L. van Meer, K. Lotgerink, B. Kaldenhoven, J.
Farla, J. Nijhuis, A. Vos, Th. Nijsten, R.
van Gils, M. Persoon, J. van Vroonhoven, Fr.
van Horen, J. van de Rijt, P.
Jaminon, H. van Schagen, S.
Jurgens, H. Smit, Yvo
van Kesteren, H. Surig, Chris
Kleuskens, L. Tames, Ben
Maes, T. Thehu, M.
Nillesen, P.
van Riesewijk, T.
Stege, A.
Verwreij, J.
1960-1961
Studentenlijst september 1960-1961
Totaal 150
Voorbereidende klas Proefklas Klas 1 Klas 2a Klas 2b
Crijns, Jo van Baalen, Hans van de Blom, Huub van Baalen, Wim Boers, J.
Cuppen, Henny van Beek, Frank Sjef Boers Boonen, Huub Bouten, H.
Cuypers, Jacques Bouten, Peter Brinkhuizen, Chris van der Bruggen, Frans Claassen, A.
Bosma, Wim Brummer, Henk Caspari, Bob Cloïn, Tiny Frijns, P.
Fober, Leo Caspari, Lex Cremer, Rob Gerritsen, Tonny Harms, B.
Geenen, Gerard Dresen, Bernard Geraerdts, Gerard van Heerwaarden, Piet Heller, T.
Gelauff, Paul Herberichs, Jan Harberink, Gerard van Horen, Mathieu Ruyben, N.
van de Hondel, Kees Klinkers, Joep de Heer, Wim Jansink, Paul Janssen, J.
Janssen, Jean Kuypers, Theo van Heeswi,jk, Harrie Jungerius, Berti Jungerius, Peter
Kölmann, Piet-Heijn de Kroon, Han Hoebers, Piet van Kempen, Tony Koch, Jan
Schijns, Harrie Krayen, Frans Jaminon, Johan Kötte, Herman van de Laak, G
Segers, Alois van de Laak, Wim Klinkers, Harry van Laake, Wim Lahaye, W.
Smeets, Lou van der Linden, Chris Lambregts, Jos Noordermeer, Nico Schabbink, J.
Sterenborg, Jan Meenhuis, Johan Langendijk, Gerard Scheen, Ben van Schijndel, R.
Thijssen, Chris van der Meer, Frans van der Meer, Ton Segeren, Willy Steeghs, J.
ten Tusscher, Ben van Mierlo, Harrie Mensink, Ben Thijssen, Egbert Thijssen, 1.
van Velzen, Piet Ramakers, Paul van de Meulengraaf, Paul Ubbink, Wim Verhaar, K.
Verhulst, Joop Scholte, Henny van Neer, Jef Verkley, Gerard Warnier, P.
Voorbrood, Jos Swolfs, Gerard van Oosterhout, Tonny
Weusten, Bertie Wieman, Jan Palmen, Mathieu
Wouterse, Paul Saayer, Herman
Zegers, Wim Scholte, Johan
Theunissen, Albert
Vonk, Tonny
Wevers, Jan
Willems, Thei
van Kempen, Theo
Klas 3 Klas 4 Klas 5-alpha Klas 5-gamma Klas 6
Baggen, H. v.d.Beuken, A. Janssen, Th. Hooiveld, J. Jansink, G.
Bosma, J. Bielders, H. van Meer, K. Lafour, F. van Kempen, W.
Brassé, P. Bressers, H. Smit, Yvo van Schagen, S. van de Meer, B.
Damhuis, G. v.Deursen, L. Tames, B. Vos, Th.
Derix, J. Farla, J. v.Vroonhoven, Fr.
Eussen, H. van Gils, H.
Graat, T. van Horen, J.
de Jager, H. Jaminon, H.
Jaminon, F. Jurgens, H. v.
Kemna, Th. Kesteren, H
van Poeyer, A. Kleuskens, L.
Polman, F. Maes, T.
Smit, T. Nillesen, P.
Tournier, F. Nijhuis, A.
de Vos, J. Riesewijk, T.
Stege, A.
Surig, Chr.
Verwey, J.
1961-1962
Studentenlijst september 1961-1962
Totaal 143
Voorbereiding Proefklas: Klas 1: Klas 2:
Ambrosius, J. Beek, T. ter H.v.Baalen F. ter Beek
Boers, H. Boesten, J. W. Bosma H. v.d.Blom
Broekman, H. Claessens, L. A. Caspari P. Bouten
Bueters, H. Didderen, J. H. Crijns C. Brinkbuizen
Geelen, H. Donners, G. J. Crijns H. Brummer
Gils, J. van Ghijssen, T. S. Cuypers B. Caspari
Hermens, J. Heller, B. S. Dresen R. Cremer
Huysmans, S. Kwaspen, P. L. Fober G. Geraedts
Janssen, P. Perik, H. G. Geenen G. Harberink
Leeflang, J. Tusscher, J. ten P. Gelauff W. de Heer
Manderveld, R. Velzen, P. van J. Herberichs H. v.Heeswuk
Schreurs, F. Verheijen, J. K. v.d.Hondel P. Hoebers
Smeets, F. Vroonhoven, N. van J. Janssen M. v.Horen
Walravens, P. J. Klinkers H. Klinkers
Willems, J. P. Kölmann L. van Kempen
Wolbers, B. H. de Kroon P. Kruyen
Zegers, J. T. Kuypers W. v.d. Laak
Zwemmer, K. C. v.d.Linden W. van Laake
H. Hurkmans J.Meenhuis W. Lahaye
A. Segers J. Lambregts
J. Sterenborg G. Langendijk
A. Theunissen J. Lisman
J. Verhulst F. v.d. Meer
J. Voorbrood B. Mensink
J. Wevers P. vd Meulengraatf
J. Wieman J. van Neer
P.Woutersen M. Palmen
J. Zegers P. Ramakers
W. Zegers H. Saaijer
P. Saers
J.Scholte
T.Vonk
T.Willems
Klas 3: Klas 4: Klas 5: Klas 5 St. Bernardinus Klas 6 St. Bernardinus:
W. van Baalen H. Bielders H. Jaminon A. vd Beuken T. Jansen
H. Baggen J. Bosma H. Jurgens J. Farla Y. Smit
T. Brouwer P. Brassé L. Kleuskens J. van Horen
H. Boonen H. Bressers C. Surig T. Maes
F. vd Bruggen J. Derix J. Verwey P. Nillisen
A. Claassen H. Eussen T. Riesewijk
G. Damhuis H. de Jager
T. Gerritsen T. Kemna
T. Graat H. van Kesteren
T. Heller F. Tournier
N. Huyben
P. Jansink
P. Jungerius
J. Koch
H. Kötte
G. vd Laak
N. Noordermeer
F. Polman
J. Schabbink
B. Scheen
T. Smit
L. Thijssen
K. Verhaar
J. de Vos
P. Warnier
H. Wolf
1962-1963
Studentenlijst september 1962-1963
Totaal 121
Voorbereidende klas Klas 1 Klas 2 Klas 3 Klas 4
W. Baggen J. Ambrosius A. Caspari H. van de Blom W. van Baalen
H. de Boer H. Boers J. Crijns H. Boonen H. Baggen
M. Driessen H. Broekman S. Deesen C. Brinkhuizen P. Brassé
J. Egelmeers L. Claessens G. Geraedts H. Brummen T. Brouwers
Th. Heisen L. van Dongen Th. Ghijssen B. Caspari Fr. van de Bruggen
T. Klein G. Donners J. Herbrichs A. Claassen G. Damhuis
J. Köllmann P. Gelauff J. klinkers R. Cremer J. Derix
H. Mestrom K. van den Hondel H. de Kroon W. de Heer H. Eussen
P. Oortwijn S. Huysmans C. van de Linden H. van Heeswijk T. Gerritsen
R. Peters P. Janssen J. Lisman T. Heller T. Graat
K. Rentmeester J. Leeflang B. Mensink P. Hoebers H. Jager
J. Schepers W. Meekels P. Saers M. van Horen G. van de Laak
S. Smit Fr. Schreurs A. Theunissen N. Huyben N. Noordermeer
M. Steeghs F. Smeets J. Verhulst P. Jansink Fr. polman
G. van de Straat B. Heller J. Nieman P. Jungerius T. Smit
R. Swinkels P. Köllmann Th. Willems H. Klinkers l. Thijssen
H. Teunissen Fr. Kruyen W. Zegers J. Koch F. tournier
J. Zegers Th. Kuypers H. Kötte J. de Vos
C. van der Zwaan J. Meenhuis W. van der Laak P. Warnier
Frans Duijf* vanaf nov M. Polman W. van Laake H. Wolf
J. Scholte W. Lahaye
J. Sterenborg G. Langendijk
P. van Velzen F. van der Meer
T. Vonk P. van de Meulengraaf
P. Woutersen J. van Neer
P. Ramakers
J. Schabbink
B. Scheen
K. Schroër
K. Verhaar
Klas 5 alpha St. Bernardinus Klas 6 alpha St. Bernardinus
H. Bielders A. van de Beuken
H. Bressers J. van Horen
J. Farla P. Nillesen
Th. Kemna T. Riesewijk
H. van Kesteren
T. Maes
1963-1964
Schooljaar 1963-1964
Totaal 140
Voorbereidende klas Klas 1A Klas 1B Klas 2A klas 2B
C Boots W Baggen H Boers Th ter Beek W Bosma
A Broekman R Brouns Fr Duijf H Broekman H Bueters
G Bouwmeister P Duijf J Egelmeers L Claessens J Crijns
W Castelijns M Goulmy Th Heisen J Didderen G Dassen
P Crins J Hermens H Lemmens L v Dongen G Donners
W Evers H Westrom P Oortwijn L Fober H Geelen
H Hofstede R Peters W Reijnders H Heller k vd Hondel
W Hounjet K Rentmeester J Schepers J Houben H Hurkmans
W Jansink S Smit H Smeets S Huysmans H Kwaspen
B Jurgens M Steeghs G vd Straat C Lavaleye R Manderveld
G Kleijnen R Swinkels H Teunissen W Meekels A Segers
P Koch L v Valen J Verheyen H Perik F v Spanje
H Krüpers J Willems H Wijnen J Sterenborg W Spaubek
P Manderveld Fr Zegers J Zegers J Verhulst A Theunissen
R Molenschot C vd Zwaan B Wolbers A Wilderbeek
L Schoemakers K Zwemmer Th Wösting
p Sevink
R Snelders
H Spaubeek
H Steeghs
M vd Straat
H vd Straat
H vd Ven
Th Verhoeven
J Verhulst
P Vervoort
H Vreeburg
J Wilderbeek
Klas 3 Klas 4 Klas 5 Gamma Heerlen Klas 4 Heerlen Klas 5
F Beek B Caspari H Baggen H Kötte F vd Bruggen
H Brummer A Claassen T Graat H Eussen
A Caspari T Gerritsen H van Heeswijk N Noordermeer
H Crijns W Heer T Heller
S Dresen N Huyben P Kölmann
G Geraedts P Jansink P vd Meulengraaf
J Janssen P Jungerius J Neer
F Kruyen W Laak J Schabbink
C Linden G Langendijk
J Lisman P Ramakers
J Meenhuis B Scheen
F Meer L Thijssen
B Mensink
P Saers
J Scholte
K Schröer
P Velzen
T Vonk
Th Willems
W Zegers
Heerlen Klas 6 Heerlen HBS 4
J Farla P Brassé
T Brouwer
G Damhuis
H Jager
F Polman
J de Vos
1964-1965
Schooljaar 1964-1965
Totaal 136
Voorbereidende klas Klas 1A Klas 1B Klas 2 Klas 3
P Austen J de Boer C Boots W Baggen Th ter Beek
B Bont G Bouwmeister A Broekman H Boers L Claessens
H Castelijns R Brouns W Castelijns H Broekman J Crijns
L Crijns P Crins F Duijf P Duijf G Dassen
M Franssen W Evers T Hofs J Egelmeers J Didderen
C Gesthuizen H Hofs W Hounjet H Geelen L Fober
G Heck H Hofstede B Jurgens M Goulmy H Heller
J Hermsen W Jansink H Krüpers Th Heisen K vd Hondel
J Jak P Koch F Manderveld W Meekels J Houben
H Lamers H Lemmens R Peters P Oortwijn H Hurkmans
P Lemmens H Mestrom P Scheek H Perik S Huysmans
T Maassen J Schepers L Schoemakers K Rentmeester H Kwaspen
F Meens p Sevink H Smeets W Reijnders C Lavaleye
T den Ouden R Snelders H Spaubeek S Smit R Manderveld
O van Rijn H Steeghs H vd Ven M Steeghs J Scholte
F Schneijderberg Th Verhoeven J Verhulst R Swinkels A Segers
A Sprenkeling P Vervoort H Vreeburg H Teunissen F v Spanje
G Steeghs J Wilderbeek L v Valen W Spaubek
W Tijbosch J Willems J Sterenborg
F Vroemen H Wijnen A Theunissen
D Wevers J Zegers A Wilderbeek
W Willems C vd Zwaan T Willems
Th Wösting
Klas 4A Klas 4B Klas 5 Gamma Heerlen 4 HBS Heerlen 5a HBS
F Beek H Crijns B Caspari F vd Bruggen P Brassé
H Brummer S Dresen H Heeswijk W de Heer G Damhuis
J Janssen G Geraedts T Heller P Jansink H Jager
J Meenhuis F Kruyen P Kölmann H Kötte F Polman
F Meer P Velzen P vd Meulengraaf W vd Laak
P Saers W Zegers J van Neer P Ramakers
K Schröer J Schabbink B Scheen
L Thijssen
Heerlen 6 Gym
H Eussen
N Noordermeer
1965-1966
Schooljaar 1965-1966
Totaal 133 
Voorbereiding Groep 1 Voorbereiding Groep 2 Klas 1 klas 2 Klas 3
J Bont P Austen G Bouwmeister J de Boer W Baggen
B Driessen B Bont H Castelijns C Boots H Boers
L Hofs C Gesthuizen L Crijns A Broekman H Broekman
H Kruyer F van Gorkum A vd Dries R Brouns P Duijf
P Notten H van Gorkum M Ellenbroek W Castelijns J Egelmeers
M Oortwijn J Herwarts M Franssen P Crins H Geelen
A Tijbosch J Hofstede G Heck F Duijf M Goulmy
W van Valen J Jak J Hermsen J van Gennip Th Heisen
B Wösting O van Rijn T Hofs H Hofs S Huysmans
E Zentjes C Smit P Lemmens H Hofstede J Kramer
A Sprenkeling H Lamers W Hounjet W Meekels
F Vroemen T Maassen W Jansink P Oortwijn
R van 't Westende P Post B Jurgens H Perik
H Wevers F Schneijderberg P Koch K Rentmeester
H Spaubeek H Krüpers W Reijnders
G Steeghs H Lemmens S Smit
H Steeghs H Mestrom M Steeghs
W Tijbosch P Scheek R Swinkels
T Verhoeven J Schepers H Teunissen
D Wevers J Verhulst L v Valen
W Willems P Vervoort J Willems
J Witkam H Vreeburg J Zegers
J Wilderbeek C vd Zwaan
H Wijnen
Klas 4 HBS Klas 4 Gym Klas 4 HAVO Klas 4 MAVO/MULO Heerlen 4 HBS A
J Didderen Th ter Beek L Claessens G Geraedts H Brummer
L Fober G Dassen J Crijns F Kruyen H Crijns
J Houben H Hurkmans K vd Hondel S Dresen
H Kwaspen C Lavaleye C vd Linden F vd Meer
J Scholte R Manderveld P van Velzen
W Spaubek A Segers W Zegers
A Wilderbeek F v Spanje
Th Wösting A Theunissen
T Willems
Heerlen 4 HBS B Heerlen 5 HBS A Heerlen 5 Gym
F ter Beek F vd Bruggen J Janssen
W de Heer J Meenhuis
P Jansink P Saers
H Kötte
W vd Laak
P Ramakers
L Thijssen
1966-1967
Schooljaar 1966-1967
Totaal 101 
Voorbereiding Groep 1 Klas 1 klas 2 Klas 3 Klas 4
W Dohmen B Bont G Bouwmeister J de Boer H Geelen
J vd Dries J Bont H Castelijns C Boots S Huysmans
H Duijf B Driessen W Castelijns P Crins P Oortwijn
G Emmen F van Gorkum L Crijns F Duijf W Reijnders
J van Knippenberg H van Gorkum A vd Dries J van Gennip L v Valen
N Schoonbroodt J Herwarts M Ellenbroek H Hofstede J Zegers
H Smets J Hofstede M Franssen W Hounjet C vd Zwaan
A de Wit P Notten J Hermsen W Jansink
O van Rijn T Hofs B Jurgens H Boers
C Smit T Klouwer P Koch P Duijf
A Sprenkeling P Lemmens H Lemmens H Perik
A Tijbosch T Maassen H Mestrom
W van Valen P Post P Scheek W Baggen
B Vreeburg K Schilder J Verhulst J Egelmeers
F Vroemen F Schneijderberg P Vervoort Th Heisen
R van 't Westende G Steeghs H Vreeburg J Kramer
W Tijbosch H Wijnen W Meekels
T Verhoeven K Rentmeester
D Wevers S Smit
W Willems H Teunissen
J Witkam
Heerlen 4 HBS A Heerlen 4 HBS B Heerlen 4 HAVO Heerlen 5 HBS A Heerlen 5 HBS B
J Didderen C Lavaleye L Claessens H Brummer F ter Beek
L Fober J Crijns H Crijns
J Houben F v Spanje F vd Meer
H Kwaspen A Theunissen P van Velzen
T Willems W Zegers
Heerlen 5 Gym Heerlen 6 Gym
G Dassen J Janssen
A Wilderbeek P Saers
Th Wösting
1967-1968
Studentenlijst september 1967-1968
Totaal 82
Voorbereidende klas Klas 1 Klas 2 Klas 3 Klas 4 Gymnasium
Th, Deelen J. Bont B. Bont G. Bouwmeester S. van Gennip
W. Driessen J. Damhuis B. Driessen H. Castelijns B. Jurgens
C. Gelauff W. Dohmen F. van Gorkum W. Castelijns P. Koch
M. Pubben J. van de Dries H. van Gorkum L. Crijns P. Scheek
F. Schijns H. Duijf J. Hofstede A. van den Dries P. Vervoort
A. van Valen R. Harmsen T. Klouwer M. Ellenbroek
J. van Knippenberg R. Lampe M. Franssen Klas 4 HBS en HAVO
N. Schoonbroodt T. Maassen J. Hermsen
H. Smets P. Notten T. Hofs J. de Boer
H. Somers O. van Rijn P. Post C. Boots
A. Tijbosch A. Sprenkeling K. Schilder F. Duijf
A. de Wit W. van Valen F. Schneijderberg H. Hofstede
P. van Velzen W. Tijbosch H. Mestrom
B. Vreeburg T. Verhoeven H. Vreeburg
F. Vroemen J. Witkam J. Wilderbeek
H. Wijnen
H. van Aken
Klas 4 HAVO St. Bernardinus Klas 4 HBS St. Bernardinus Klas 5 Gym St. Bernardinus Klas 5 HAVO St. Bernardinus Klas 5 HBS St. Bernardinus
H. Boers P. Duijf S. Huysmans F. van Spanje J. Didderen
H. Geelen H. Perik P. Oortwijn T. Willems L. Fober
J. Egelmeers L. van Valen C. Lavaleye
Th. Heisen C. van der Zwaan
J. Kramer
W. Meekels
K. Rentmeester
S. Smit
H. Teunissen
1968-1969
Studentenlijst september 1968-1969
Totaal 74
Voorbereiding Brugklas: Klas 1 MAVO: Klas 2: Klas 3:  
R. Harmsen D. Bemelmans N. Schoonbroodt B. Bont F. van Gorkum 
H. L' Ortye J. Beugels A. de Wit J. Bont H. van Gorkum   
E. Polman J. de Boer J. Damhuis J. Hofstede 
H. Remmel H. v/d Bosch W. Dohmen R. Lampe
E. Schneijderberg T. Deelen J. de Vries T. Maassen
M. Spork H. Duijf R. Harmsen F. Schneijderberg  
J. van Woezik H. Frederix A. Tijbosch W. Tijbosch 
C. Gelauff W. van Valen
J. Hopman B. Vreeburg
J. Lemans F. Vroemen
M. Pubben R. van 't Westende
A. Schijns
F. Schijns
H. Somers
A. van Valen
Klas 4: 4 HAVO St. Bernardinus 4 HBS-A St. Bernardinus 5 Gym St. Bernardinus
H. Castelijns C. Boots F. Duijf L. van Valen
A. v/d Dries H. Hofstede S. van Gennip
M. Ellenbroek W. Meekels S. Huysmans
J. Hermsen H. Mestrom P. Scheek
T. Hofs K. Rentmeester P. Vervoort
P. Post S. Smit C. v/d Zwaan
J. Witkam H. Teunissen
H. Vreeburg
J. Wilderbeek
H. Wijnen
Klas 5 HAVO St. Bernardinus Klas 5 HBS-A St. Bernardinus
H. Boers P. Duijf
J. Egelmeers H. Perik
L. Fober
H. Geelen
T. Heisen
J. Kramer
1969-1970
Studentenlijst september 1969-1970
Totaal 67
Voorbereidende klas Klas 1 LTS Heerlen Klas 2 HAVO Schimmert
E. Bont H. de Bie J. van Woezik D. Bemelmans A. de Wit
E. Deelen R. Deelen J. Beugels
H. Goossens C. Frederix H. van de Bosch
F. Hurks H. Ganzeboom T. Deelen
M. Kuppens G. Hopman H. Frederix
F Lemans H. Jenster C. Gelauff
J. Lemans A. de Haan
H. L' Orteye J. Hopman
E. Polman P. Huyben
M. Pubben F. Schijns
H. Remmel H. Somers
E. Schneijderberg
A. Schijns
M. Spork
A. van Valen
Klas 3 Klas 4 Klas 4 HAVO St. Bernardinus Klas 5 HAVO St. Bernardinus Klas 5 Atheneum St. Bernardinus
B. Bont F. van Gorkum H. Castelijns C. Boots A. van der Dries
J. Bont H. van Gorkum J. Hermsen H. Hofstede M. Ellenbroek
J. Damhuis J. Hofstede J. Witkam W. Meekels
W. Dohmen R. Lampe H. Mestrom Klas 5 HBS-A St. Bernardinus
J. de Vries T. Maassen K. Rentmeester
F. Schneijderberg S. Smit S. van Gennip
W. van Valen H. Vreeburg P. Scheek
F. Vroemen J. Wilderbeek P. Vervoort
R. van 't Westende H. Wijnen
Klas 5 Gym-alpha St. Bernardinus
P. Post
Klas 6 Gym-alpha St. Bernardinus
L. van valen
1970-1971
Studentenlijst september 1970-1971
Totaal 63
Voorbereiding   Brugklas   klas 2  klas 3  klas 4
Evert Bont Henri Bertens Henk de Bie Dré Bemelmans   Bruin Bont
Eddie Deelen Jeroen de Bie Corrie Frederix Hub v.d.Bosch Jaap Bont
Marcel Deelen Caspar Bielok Henk Ganzeboom Theo Deelen Jos Damhuis
Marc van Kleef Corrie v.d. Boogaard Gerrie Hopman Harrie Frederix Willy Dohmen
Otto van Kleef Michael Breukers Han Jenster Alois de Haan
Peter Kuppens Jac Capello Johan Lemans Jan Hopman
Peter Lemans Robbie Deelen Martien Pubben Paul Huyben
Henny Goossens Hub Remmel Frenk Schyns
Pierre Hendriks Ad v.Valen Hubert Somers
Frank Hurks Jan Wentholt
Martien Kuppens
Frans Lemans
Eugene Schneijderberg
Pieter Verlinden
LTS Heerlen MAVO Schimmert St. Bernardinus Heerlen St. Bernardinus Heerlen St. Bernardinus Heerlen
Jan van Woezik Antoon de Wit H.A.V.O. 4 Atheneum 5a Gymnasium 3
Frans v. Gorkum Willy van Valen Christofoor Gelauff
Henk van Gorkum
Harrie Lousberg Atheneum 5b Gymnasium 4
Tonnie Maassen
Ferry Schneijderberg Jac Mulders Jos van de Dries
Fred Tegels
Rinus v.'t Westende Atheneum 6a Gymnasium 6a
HAVO 5 Adri van de Dries Paul Post
Marcel Ellenbroek
Henk Castelijns
John Hermsen
Jan Witkam
1971-1972
Studentenlijst september 1971-1972
Totaal 60
Oudsten Middelsten Jongsten
Pater Jene van Moorsel  Pater Siem Kok Pater Geert Scholten 
6 Atheneum 4 Atheneum Brugklas
Marcel Ellenbroek Harrie Frederix Jeroen de Bie
Peter van de Boogaard
5 HAVO 4 HAVO René van Geens
Frank Hurks
Frans van Gorkum Christofoor Gelauff Eugene Janssen
Fred Tegels Jan Hopman Eric Jenster
Rinus van het Westende Paul Huyben Chris Jordens
Marc van Kleef
5 Atheneum 4 MAVO Otto van Kleef
Frans Krauth
Jaap Bont Huub van den Bosch Martien Kuppens
Jos Damhuis Peter Kuppens
Jos van den Dries klas 3 hier Peter Lemans
Maurice Lemmens
4 HAVO Corrie Frederix Dries Moonen
Gerrie Hopman Jackie Ottenheym
Dré Bemelmans Han Jenster Emile Rouwette
Bruin Bont Johan Lemans Hein Rutten
Theo Deelen Huub Remmel Charles Snijders
Henk van Gorkum
Ferry Schneijderberg 3 MAVO 1 MAVO
4 MAVO Peter Michels Noël Hennekens
Anton de Wit 3 LTS 1 LTS
3 MAVO Jan van Woezik Evert Bont
Eddy Deelen
Hubert Somers klas 2 hier Marcel Deelen
Henri Bertens
Corrie van den Boogaard
Jan Bruggers
Rob Deelen
Pierre Hendriks
Aart Knippenberg
Jos Lemmens
Eugene Schneijderberg
Pieter Verlinden
2 MAVO
Caspar Bielok
Jac Capello
1972-1973
Studentenlijst september 1972-1973
Totaal 45
Brugklas: 1 MAVO: 2 MAVO 3 MAVO 1 LTS
Hein Martens John van den Berg Guus Bruggemann Jos Lemmens Huub Brouwers
Marc Roosenboom Jean Bollen Harry van Casteren Peter Michels
Willy Fijten Noel Hennekens Hans Retera
Thomas Sormani Paul Tillmans
Peter Willems
Eric van der Heijden
Klas 2 LTS:   3 LTS 4 LTS 2 HAVO 3 HAVO
Evert Bont Rob Deelen Jan van Woezik Corrie van den Boogaard Jan Bruggers
Eddy Deelen Peter van den Boogaard Richard Cörvers
Huub van den Bosch Pierre Hendriks
Frank Hurks Huub van Wersch
Eugene Janssen
Martien Kuppens
Charles Snijders
4 HAVO 5 HAVO 2 Atheneum: 4 Atheneum
Bruin Bont Dré Bemelmans Jeroen de Bie Harrie Frederix
Theo Deelen Henry Bertens Maurice Lemmens  
Corrie Frederix Jaap Bont
Jos van den Dries
Christofoor Gelauff
Henk van Gorkum
Paul Huyben
Humphrey Tiber
1973-1974
Studentenlijst september 1973-1974
Totaal 25
1 MAVO: 2 MAVO 3 MAVO 4 MAVO 1 LTS
Andre van Tilborg John van den Berg Harry van Casteren Jos Lemmens Eric van der Heijden
Willy Fijten Giel Dremmen Peter Michels
Thomas Sormani Humphrey Tiber
Hans Retera George v/d Broek
Peter Willems
2 LTS 3 LTS:   2 HAVO 3 HAVO 4 HAVO
Huub Brouwers Evert Bont Marc Roosenboom Corrie van den Boogaard Jan Bruggers
Peter van den Boogaard Jan Habets
Eugene Janssen Peter de Vries
Maurice Lemmens  
Charles Snijders
3 atheneum
Jeroen de Bie
1974-1975
Studentenlijst september 1974-1975
Totaal 22
Brugklas MAVO 3 MAVO 4 HAVO 2 Onbekend
André van Tilborg Beda Nieuwensteeg Harrie van Casteren René Ramakers René Pausters
Roger Lemmens Hans Retera Gregor van Emmerik
Thomas Sormani Niek Bollen
Ben Willems Michael Goossens
Peter Willems
HAVO 4 HAVO 5 Atheneum 2 Atheneum 3
Eugene Jansen Jan Bruggers Giel Dremmen Harm Pieter Hosselet
Maurice Lemmens
Charles Snijders
Humphrey Tiber
Peter de Vries
LTS
Huub Brouwers
1974-1975
Studentenlijst september 1974-1975
Totaal 18
Brugklas LTS MAVO HAVO Atheneum
Lambert van Dinter Huub Brouwers Gregor van Emmerik Eugene Jansen Harm Pieter Hosselet
Jeroen Vissers Igor Neuss Hubert Koert
Bio (?) Ben Willems René Ramakers Jef Neyens
Peter Willems Charles Snijders
André van Tilborg Thomas Sormani
Luuk Vossen
Roel Vossen
Peter de Vries
NB
De lijsten zijn in het laatste jaar niet meer goed bijgehouden, vandaar dat alles een beetje op een hoop is gegooid. WR
Klassenlijsten van Ravensbos 1945 - 1975 verzameld door Willem Reijnders
Je kunt deze pagina eenvoudig doorzoeken door op CTRL F te drukken en dan een naam in te voeren en dan op volgende te drukken.

Let wel op dat de lijsten niet 100% goed zijn sommige namen worden ook verkeerd geschreven.